Dane Kontaktowe

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, uwagami i doświadczeniem.
Czekam także na Waszą pomoc przy tworzeniu tego bloga.
Jeżeli posiadacie jakieś ciekawe sugestie, przemyślenia albo informacje związane z poruszaną przeze mnie tematyką - proszę, podzielcie się nimi ze mną. Chętnie o tym napiszę.

Dane kontaktowe :

gobarakago@gmail.comśroda, 17 kwietnia 2013

Ulubione

Witajcie. Zacznę dzisiaj od trywialnego stwierdzenia : Podróż czasem zabiera nas w miejsca niezwykłe. Po cholerę wpieprzam się na bloga z takim mało wyszukanym przemyśleniem? A no dlatego, że w brew pozorom sprawa nie jest taka  prosta. Udając się w dowolne obce miejsce, które zamierzamy zbadać  organoleptycznie , musimy nastawić się tak na zachwyty jak i na rozczarowania. Nie każdy zakamarek planety nas bowiem zauroczy. Podróżnicza satysfakcja posiada bardzo szeroką skalę , a zatem zadowolenie może wynosić od zera ( 'nie tak to  sobie wyobrażałem/wyobrażałam') aż po kosmiczną ekstazę ( 'to miejsce przerasta moje oczekiwania' itd). Każda wyprawa składa się z poszczególnych przystanków,  które robią na nas większe bądź mniejsze wrażenie. Ja generalnie zachwycam się łatwo i prawie wszystkim jak leci. Obce mi jest zblazowanie, charakterystyczne dla niektórych obieżyświatów. Niemniej jednak, również ja posiadam miejsca, które kocham bardziej niż inne. 
W moich meksykańskich wspomnieniach, właśnie dotarliśmy do takiego punktu. San Cristóbal de las Casas - czyli miłość mego życia. 
To świetnie, że w najbliższych tygodniach będę obrabiać temat tego miasta. Mogę się w końcu popławić trochę w uwielbieniu. Dziś - kilka pierwszych zdjęć :


Hostel


2 komentarze:


  1. Ogłoszenia RadomLokalne.pl
    Zamieszczaj skuteczne oferty internetowe w portalu bezpłatnych Radom Lokalne – oferty w internecie, zajrzyj już teraz i zobacz jak bardzo skuteczny portal ci prezentujemy. Zamieścisz u nas między innymi ogłoszenia drobne Radom, ogłoszenia praca, ogłoszenia mieszkania, czy ogłoszenia budownictwo. Dzięki dużej ilosci kategorii oferty przegląda się bardzo prędko i bardzo funkcjonalnie nie tracąc tak bardzo wartościowego twojego czasu. W naszym portalu ogłoszeniowym nieważne czy opublikujesz aktualne ogloszenia Radom albo ogloszenia zwierzęta, oferty w naszym portalu w każdej dziedzinie są jednymi z najskuteczniejszych w internecie.
    Ogłoszenia Radom. Radom Lokalne

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładne tereny i obiekty na zdjęciach. Lubię też takie starsze zabudowy.

    OdpowiedzUsuń